Boletín Oficial de la Pcia. de A Coruña del 02/07/2025

Versión en texto ¿Qué es?Dateas es un sitio independiente no afiliado a entidades gubernamentales. La fuente de los documentos PDF aquí publicados es la entidad gubernamental indicada en cada uno de ellos. Las versiones en texto son transcripciones no oficiales que realizamos para facilitar el acceso y la búsqueda de información, pero pueden contener errores o no estar completas.

Fuente: Boletín Oficial de la Provincia de A Coruña

BOP
BOLETÍN OFICIAL DA PROVINCIA DA CORUÑA BOLETÍN OFICIAL DE LA PROVINCIA DE A CORUÑA
www.dacoruna.gal
D.L.: C-1-1958

MÉRCORES, 2 DE XULLO DE 2025 MIÉRCOLES, 2 DE JULIO DE 2025 BOP NÚMERO 124

Sumario Administración Autonómica Xunta de Galicia Consellería de Economía e Industria Xefatura Territorial da Coruña Servizo de Enerxía e Minas Resolución do 26.6.2025, de autorización administrativa previa e de construción dunha instalación de distribución eléctrica no Concello de Santiago de Compostela expte. IN407A 2025/040-1

2025/4268

Xunta de Galicia Consellería de Economía e Industria Xefatura Territorial da Coruña Servizo de Enerxía e Minas Acordo do 26.6.2025 de información pública da solicitude de autorización administrativa previa e de construción e declaración de utilidade pública dunha instalación de distribución de enerxía eléctrica en Valdoviño expte. IN407A 2023/440-1

2025/4274

Administración Local Provincial Deputación Provincial da Coruña Servizo de Promoción Económica, Turismo e Emprego. Sección de Promoción Económica e Emprego RP número 2025 / 30888 de 25/06/2025 de concesión definitiva subvencións concellos programa DP0043/2025

2025/4242

Deputación Provincial da Coruña Servizo de Planificación e Xestión de Recursos Humanos. Sección de Planificación de Recursos Humanos Bases para a provisión de postos de traballo mediante o sistema de concurso xeral
2025/4285

Deputación Provincial da Coruña Tesourería e Xestión de Tributos Resolución da presidencia pola que se aproban as normas para os efectos da inspección do imposto sobre construcións, instalacións e obras ICIO, así como da taxa por licenza de obras ou urbanística
2025/4367

Deputación Provincial da Coruña Secretaría Xeral. Servizo de Patrimonio e Contratación Contratos formalizados durante o mes de xuño de 2025

2025/4369

Deputación Provincial da Coruña Servizo de Acción Social, Cultural e Deportes. Sección de Educación e Cultura R.P. 2025/31394. Concesión XX - Premio Internacional Jesús Núñez de arte gráfica
2025/4381

Deputación Provincial da Coruña Servizo de Acción Social, Cultural e Deportes. Sección de Educación e Cultura 2025/4382

Municipal Abegondo Aprobación das bases reguladoras e convocatoria do proceso selectivo para a creación de bolsas de traballo para o nomeamento de persoal funcionario interino auxiliar administrativo e administrativo
2025/4282

Página 1 / 5

Número de BOP 2025/124

R.P. 2025/31248. Concesión I Premio Luís Seoane de deseño

Acerca de esta edición

Boletín Oficial de la Pcia. de A Coruña del 02/07/2025

TítuloBoletín Oficial de la Provincia de A Coruña

PaísEspaña

Fecha02/07/2025

Nro. de páginas5

Nro. de ediciones3586

Primera edición13/02/2012

Ultima edición04/09/2026

Descargar esta edición

Otras ediciones

<<<Julio 2025>>>
DLMMJVS
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031