Boletín Oficial de la Pcia. de A Coruña del 02/01/2023

Versión en texto ¿Qué es?Dateas es un sitio independiente no afiliado a entidades gubernamentales. La fuente de los documentos PDF aquí publicados es la entidad gubernamental indicada en cada uno de ellos. Las versiones en texto son transcripciones no oficiales que realizamos para facilitar el acceso y la búsqueda de información, pero pueden contener errores o no estar completas.

Fuente: Boletín Oficial de la Provincia de A Coruña

BOP
BOLETÍN OFICIAL DA PROVINCIA DA CORUÑA BOLETÍN OFICIAL DE LA PROVINCIA DE A CORUÑA
www.dacoruna.gal
D.L.: C-1-1958

LUNS, 2 DE XANEIRO DE 2023 LUNES, 2 DE ENERO DE 2023 BOP NÚMERO 1

Sumario ADMINISTRACIÓN AUTONÓMICA
XUNTA DE GALICIA
Consellería de Infraestruturas e Mobilidade Augas de Galicia Servizo Territorial da Zona Galicia Centro Expediente DH.W15.88546. ALMACENES CANCELA, S.L. solicita autorización de obras de construción de nave comercial para supermercado, lugar A Pontepedra, parroquia Cabaleiros, concello Tordoia
2022/8515

XUNTA DE GALICIA
Consellería de Promoción do Emprego e Igualdade Xefatura Territorial da Coruña Servizo de Apoio ao Emprego, Emprendemento e Economía Social Resolución de inscrición e publicación das táboas salariais para 2022 e 2023 da empresa Montaxes Eléctricas Noroeste, SL

2022/8526

ADMINISTRACIÓN LOCAL
MUNICIPAL
ARES
Anuncio convocatoria para a concesión de postos no edificio do Mercado Municipal de Ares postos nº 6, 7 e 8

2022/8548

BERGONDO
Secretaría Información pública de avocación de competencias
2022/8543

CABANA DE BERGANTIÑOS
Aprobación padrón do SAF novembro 2023

2022/8552

CAMBRE
Aprobación inicial do orzamento de 2023 e cadro de persoal
2022/8585

CARIÑO
Delegación para matrimonio civil
2022/8541

CARNOTA
Exposición pública do padrón fiscal da taxa por recollida domiciliaria de lixo ou residuos sólidos urbanos 2023

2022/8583

CERCEDA
Secretaría Listado provisional de admitidos e excluidos de Tecnico de Desenvolvemento Local
2022/8536

CERCEDA
Listado provisional de admitidos e excluidos en Tecnico Educación Social
2022/8530

CERCEDA
Secretaría Listaxe de admitidos e excluidos da praza de axente de Protección Civil
2022/8531

Página 1 / 2

Número de BOP 2023/1

Secretaría

Acerca de esta edición

Boletín Oficial de la Pcia. de A Coruña del 02/01/2023

TítuloBoletín Oficial de la Provincia de A Coruña

PaísEspaña

Fecha02/01/2023

Nro. de páginas2

Nro. de ediciones3583

Primera edición13/02/2012

Ultima edición01/09/2026

Descargar esta edición

Otras ediciones

<<<Enero 2023>>>
DLMMJVS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031