Inicio » Diarios y Boletines Oficiales » Coruña » Boletín Oficial de la Provincia de A Coruña » 23/12/2015
Boletín Oficial de la Pcia. de A Coruña del 23/12/2015
Versión en texto ¿Qué es?Dateas es un sitio independiente no afiliado a entidades gubernamentales. La fuente de los documentos PDF aquí publicados es la entidad gubernamental indicada en cada uno de ellos. Las versiones en texto son transcripciones no oficiales que realizamos para facilitar el acceso y la búsqueda de información, pero pueden contener errores o no estar completas.
Fuente: Boletín Oficial de la Provincia de A Coruña
BOP
BOLETÍN OFICIAL DA PROVINCIA DA CORUÑA BOLETÍN OFICIAL DE LA PROVINCIA DE A CORUÑA
www.dicoruna.es
D.L.: C-1-1958
MIÉRCOLES, 23 DE DICIEMBRE DE 2015 BOP NÚMERO 245
Sumario Administración Autonómica Xunta de Galicia Consellería de Economía, Emprego e Industria Xefatura Territorial da Coruña Servizo de Enerxía e Minas Resolución do 10 de decembro de 2015, da Xefatura Territorial da Coruña, pola que se somete a información pública a petición de autorización administrativa previa e de construción dunha instalación eléctrica en Mazaricos IN407A 2015/575-1
2015/12154
Xunta de Galicia Consellería de Economía, Emprego e Industria Xefatura Territorial da Coruña Servizo de Enerxía e Minas Resolución do 10 de decembro de 2015, da Xefatura Territorial da Coruña, pola que se concede a autorización administrativa previa e de construción dunha instalación de distribución eléctrica no concello de Valdoviño expediente IN407A 2015/238-1
2015/12158
Administración Local Provincial Deputación Provincial da Coruña Intervención Xeral e Xestión Económica-Financeira. Serv. de Orzamentos,Est. e Asist. Econ. Sección 1
Expediente de modificación de créditos núm. 6/2015 de aprobación polo Pleno
2015/12317
Municipal Betanzos Anuncio aprobacion definitiva modificacion ordenanzas fiscais
2015/12316
Boqueixón Aprobación inicial da modificación da ordenanza fiscal reguladora do imposto sobre construcións, instalacións e obras
2015/12156
Boqueixón Aprobación inicial da ordenanza reguladora dos procedementos de intervención administrativa nos actos de uso do solo e do subsolo, exercicio de actividades e apertura de establecementos 2015/12157
Carballo Anuncio de licitación de un contrato de gestión de servicio público, procedimiento abierto con varios criterios de adjudicación, bajo la modalidad de concesión, del Ciclo Integral del Agua del Ayuntamiento de Carballo SEP 02/2015
2015/12151
A Coruña Secretaría Xeral Información pública
2015/11963
Secretaría Xeral Información pública
2015/12308
Curtis Aprobación dos padróns fiscais da taxa pola prestación do servizo municipal de saneamento, depuración e abastecemento de auga
2015/12150
Página 1 / 3
Número de BOP 2015/245
A Coruña