Inicio » Diarios y Boletines Oficiales » Coruña » Boletín Oficial de la Provincia de A Coruña » 19/10/2015
Boletín Oficial de la Pcia. de A Coruña del 19/10/2015
Versión en texto ¿Qué es?Dateas es un sitio independiente no afiliado a entidades gubernamentales. La fuente de los documentos PDF aquí publicados es la entidad gubernamental indicada en cada uno de ellos. Las versiones en texto son transcripciones no oficiales que realizamos para facilitar el acceso y la búsqueda de información, pero pueden contener errores o no estar completas.
Fuente: Boletín Oficial de la Provincia de A Coruña
BOP
BOLETÍN OFICIAL DA PROVINCIA DA CORUÑA BOLETÍN OFICIAL DE LA PROVINCIA DE A CORUÑA
www.dicoruna.es
D.L.: C-1-1958
LUNES, 19 DE OCTUBRE DE 2015 BOP NÚMERO 199
Sumario Administración Autonómica Xunta de Galicia Consellería de Medio Ambiente, Territorio e Infraestruturas Augas de Galicia Subdirección Xeral de Xestión do Dominio Público Hidráulico DH.A15.40138. Concesión dun caudal de auga á comunidade de usuarios de Augas Becerreiros, no concello de Oza-Cesuras A
Coruña
2015/9899
Xunta de Galicia Consellería de Economía, Emprego e Industria Xefatura Territorial da Coruña Servizo de Enerxía e Minas Resolución do 6 de outubro de 2015, da Xefatura Territorial da Coruña, pola que se concede a autorización administrativa previa e de construción dunha instalación de distribución eléctrica no concello de Santa Comba Expte. IN407A 2015/159-1
2015/10123
Xunta de Galicia Consellería de Economía, Emprego e Industria Xefatura Territorial da Coruña Servizo de Enerxía e Minas Resolución do 7 de outubro de 2015, da Xefatura Territorial da Coruña, pola que se concede a autorización administrativa previa e de construción dunha instalación de distribución eléctrica no concello de Ferrol Expte. IN407A 2015/123-1
2015/10125
Xunta de Galicia Consellería de Economía e Industria Xefatura Territorial da Coruña Servizo de Enerxía e Minas Resolución do 29 de setembro de 2015, da Xefatura Territorial da Coruña, de información pública da autorización administrativa previa, construción e declaración de utilidade pública, dunha instalación eléctrica en Abegondo IN407A 2015/193-1
2015/10105
Administración Local Municipal Arteixo Servizos Económicos Aprobación do padrón da taxa de subministro de auga potabel a domicilio e subministro de auga no Polígono de Sabón, sumidoiros, canon da auga da Xunta de Galicia e depuración de augas residuais. Período impositivo 3.º trimestre 2015
2015/10209
Bergondo Secretaría Delegación de Alcaldía para celebración de voda civil
2015/10091
Bergondo Anuncio de licitación
2015/10215
Betanzos Vehículos abandonados. Notificación titular vehículo C 1105 BC
2015/10064
Brión Edicto de delegación de funcións da Alcaldía
2015/10118
Página 1 / 3
Número de BOP 2015/199
Contratación